چند ایده برای شروع کار بدون سرمایه

چند پیشنهاد برای آنهایی کهسرمایه شروع یک کسب و کار را ندارند !

دنبال ایده های بکر و دسته اول نروید !

  • دنبال ایده های بکر و دسته اول نروید !

    شما تجربه ای از راه اندازی کسب و کار ندارید!
    بهتر است به فکر عملی کردن ایده های ناب و خفن نباشید.سرمایه ای هم برای انجام این کار ندارید. این مقاله برای افرادی است که می خواهند بدون سرمایه یک کسب و کار اینترنتی برای خودشان راه اندازی کنند. اگر ایده خفنی دارید برای راه اندازی آن نیاز به تجربه و سرمایه دارید. چون مطمئن باشید بعد از عملی کردن آن شکست خواهید خورد. به همین راحتی هایی که فکر می کنید نیست!

 

 

 

  • در ابتدا به فکر درامد بالا نباشید !

حس استقلال مالی حس بسیار خوبی است. اما اگر می خواهید به درآمدهای بالا برسید باید برای آینده خود هدف گذاری کنید. اکثر کسب و کارها برای 5 سال آینده خود هدف گذاری کرده اند و تا قبل از 5 سالگی درآمد زیادی نخواهند داشت! به دنبال کارهای کوچک و دم دستی که پول زیادی در آن ها نیست نباشید. روی خودتان سرمایه گذاری کنید و از همین حالا کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

 

 

  • خود افزایی کنید !

ممکن است که شما سرمایه زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان نداشته باشید. اما هیچ اشکالی ندارد !
قرار نیست از کسی پول قرض بگیرید. اما به جایش می توانید روی خودتان سرمایه گذاری کنید. به جای اینکه فکر کنید چقدر باید پول داشته باشید تا به یک طراح سایت بدهید تا سایتتان را طراحی کند، خودتان یاد بگیرید که یک سایت چطور طراحی و راه اندازی می شود.

آموزش های رایگان زیادی در اینترنت موجود است . صرفا کافی است کمی جستوجو کنید !

 

 

علایق و توانایی های خود را بشناسید !

  • علایق و توانایی های خود را بشناسید !

 

قبل از هرکاری باید به خودشناسی برسید ، یعنی بهتر از هر شخص دیگری بر خود تسلط داشته باشید و علایق توانایی های خود را بشناسید ، برای شناخت دقیق تر نسبت به خود میتوانید روی تست های شخصیست شناسی MBTI حساب کنید .

اینگونه میتوانید در ابتدا علایق و سپس باتوجه به آن به توانایی های خود پی برده و مسیر کسب و کارخود را هموار تر کنید .

دسته بندی ها: بازاریابی کار آفرینی معرفی
دیدگاه ها