اینوتکس امسال با شتابدهنده بهرافن

inotexevent-20200726-0001

 

در بخش اینوجوان نمایشگاه مجازی اینوتکس۲۰۲۰، ثبت‌نام و مشارکت کنید.
.
:white_check_mark: جهت ثبت‌نام در اینوجوان می‌توانید با ثبت‌نام رایگان در نمایشگاه اینوتکس به عنوان بازدیدکننده و سپس مراجعه به وبسایت اینوتکس، قسمت رویدادها و بخش‌های جانبی و انتخاب اینوجوان، نسبت به ثبت‌نام در این رویداد اقدام فرمایید.
هزینه ثبت‌نام مبلغ ۴۰۰,۰۰۰ ریال می‌باشد.
:globe_with_meridians: https://panel.inotex.com/auth/inojavan

:paperclip: بخش اینوجوان در نمایشگاه اینوتکس از سال ٢٠١٨ فعالیت خود را آغاز کرده و با درگیر کردن قشر کودک و نوجوان در این نمایشگاه، اقدام به آموزش و تشویق آن­ها می­‌نماید. در بخش اینوجوان هرساله شاهد برگزاری کارگاه­‌ها و دوره­‌های آموزشی تخصصی برای کودک و نوجوان هستیم. همچنین حضور استارتاپ­‌های نوجوانان، تجربه استفاده از ابزارهای علمی و یادگیری در کنار آن و تجربه تکنولوژی مطابق با روحیات آن­‌ها، باعث تبدیل این بخش به یکی از پربازدیدترین بخش­‌های اینوتکس شده است.
اینوجوان امسال فضای متفاوتی را در نمایشگاه اینوتکس 2020 برای کودکان و نوجوانان رقم خواهد زد تا علاوه بر تمرین ایده‌پردازی ،کارتیمی و کسب تجربه، بتوانند همراه با بازی و سرگرمی به صورت آنلاین، آموزش های لازم را نیز کسب کنند.
اگر می‌خواهید از نوجوانی مسیر آینده خودتان را مشخص کنید یا اگر فرزند نوجوان دارید و دغدغه تربیت و یادگیری فرزندان خود را دارید حتما نوجوان خود را در رویداد اینوجوان ثبت‌نام کنید.

ع
دسته بندی ها: آخرین اخبار
دیدگاه ها